Siek žvaigždžių - kelk tikslus

Sudaryk asmeninę partnerystę su koučingo specialistu tam, kad susikurtum savo ateities norimą vaizdinį, įgyvendintum veiksmingiau suplanuotas veiklas bei jaustum dienoje daugiau pilnatvės.

Nustok dvejoti.

Įsivesk daugiau aiškumo ir ramybės per tikslų nustatymą.

Nustok dvejoti.

Įsinešk daugiau aiškumo ir ramybės per tikslų nustatymą.

Trumpai apie mane

Domantas Alčauskas

Esu asmeninio veiksmingumo koučingo specialistas (ICF), psichologijos studentas, ICF bendruomėnes narys. 

Mano vizija, kad didžioji dalis Lietuvoje esančių gyventojų turi gyvenimo kryptį, kuri padeda asmeniškai gyventi gerą gyvenimą.

Mano misija yra įkvėpti žmones pasiimti gyvenimą į savo rankas ir padėti asmenims augti kryptingai .

Mano išsilavinimas:

Ekonomikos ir vadybos bakalauras – Vilniaus Universitetas (2021 m.)
Psichologijos bakalauras – Vilniaus Universitetas (2021 m. – dabar)
Koučingo sertifikatas – International Coaching Community (ICC) (2021 m.)

Mano paslaugos

Asmeninis koučingasKryptingumo programaKoučingo sesijos skirtos asmenims,  kurie jaučiasi “užstrigę”  ir nori atrasti savo norus, išsigryninti vertybes bei atlikti gyvenime pokyčius. 

Gyvenimo krypties link programa yra koučingo sesijų rinkinys, kuris padės sustruktūrizuoti tavo veiklą, kryptingai judėti per gyvenimą, užtikrinti ekologišką visų gyvenimo sričių augimą. 

Asmeninis koučingasKoučingo sesijos skirtos smulkių verslų vadovams ar žinių (knowledge) darbuotojams, kurie nori susiplanuoti savo veiklą ir ją efektyviai įgyvendinti. 

Kryptingumo programaGyvenimo krypties link programa yra koučingo sesijų rinkinys, kuris padės sustruktūrizuoti tavo veiklą, kryptingai judėti per gyvenimą, užtikrinti ekologišką visų gyvenimo sričių augimą. 

Kaip tau padėsiu?

Esu ICF sertifikuotas koučingo specialistas ir asmeninių sesijų metu plėsiu tavo sąmoningumą užduodamas galinčius klausimas, kas leis: išsikelti aiškius prioritetus, efektyviai susiplanuoti savo laiką, atrasti viduje resursus leidžiančius laikytis numatyto plano ir spręsti kylančius iššūkius.

ICC

Tarptautinis sertifikatas

Mokymai akredituoti didžiausios koučingo organizacijos (ICF) ir EMCC

150+

Pravestų individualių sesijų

Padėjau išsikelti tikslus ir jų siekti.

4+

Metai koučingo patirties

Tūkstančiai valandų džiaugsmo skirtų koučingui.

Susisiek pirmam nemokamui susitikimui!

Ko gali tikėtis iš darbo su manim?

Išsikelti prioritetus

Išsikelti daugiausiai vertės teikiančas veiklas.

Laiko planavimas

Išskirti prioritetus ir sudaryti veiksmų planą tikslui pasiekti.

Auginantis požiūris

Ugdyti auginančius įsitikinimus, kurie dienoje leis įžvelgti galimybes, o ne problemas.

Aukšti rezultatai

Išnaudoti savo vidinį potencialą tam, kad pasiektum naujas veiksmingumo aukštumas.

Didinti atsparumą

Atrasti vidinius resursus leidžiančius laikytis plano ir spręsti kylančius iššūkius.

Energija ir gera savijauta

Susiplanuoti laiką kokybiškam poilsiui ir jaustis energingam.

Įpročių formavimas

Suformuoti įpročius, kurie sukurs reikšmingus rezultatus darbinėje ir asmeninėje srityje.

Tikėjimo savimi didinimas

Pasitikėti savo jėgomis ir tikėti, kad esi vertas daugiau.

Koučingo sesijų rezultatai

Po sesijų jausdavausi motyvuota siekti užsibrėžtų tikslų

Koučingo sesijų metu nuolat jaučiau pasitikėjimą koučeriu Domantu. Visų sesijų metu turėjau tikėjimą, kad Domantas yra žmogus, kuris gali man padėti pačiai surasti atsakymus į aktualius klausimus, įsivardinti gyvenimo tikslus ir rasti kelius kaip jų pasiekti. Kiekviena koučingo sesija eidavosi vis sklandžiau, nes didėjo mano asmeninis pasitikėjimas koučeriu dėl jo gebėjimo klausytis, retrospektyviai peržvelgti apie ką buvo kalbėta anksčiau, kas buvo atrasta praėjusių sesijos metu, priminti tikslą. Po koučingo sesijų jausdavausi motyvuota siekti užsibrėžtų tikslų, jaučiau koučerio palaikymą, padrąsinimą, kad tikslai gali būti pasiekiami be pašalinių žmonių pagalbos vien dirbant su savimi.

Gintarė Žilaitytė
Direktorė

Pradėjau efektyviau ir tiksliau planuoti savo laiką

Koučingo metu pavyko išsikelti tikslą asmeniniam tobulėjimui bei išsigryninti tikslus darbo srityje. Tai man leido suprasti laiko planavimo svarbą, susidėlioti aiškų planą kaip eisiu link kokybiškesnio planavimo bei pradėti šį planą vykdyti. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dalyvauti koučingo sesijose, kadangi po šių sesijų pradėjau efektyviau ir tiksliau planuoti savo laiką bei kokybiškiau įgyvendinti man patikėtas užduotis.

Aistė Antanavičiūtė
Projektų vadovė

Viskas buvo puiku

Koučingo proceso dėka išmokau labiau savikritiškai žvelgti į situaciją ir ją vertinti. Gilintis į užklausą, kurią norėjau spręsti. Išsiryškinti klausimus, kurie yra giliau bei ieškoti konkrečių sprendimo būdų. Po koučingo sesijų pastebėjau teigiamą saviugdos pokytį, padidėjusį norą gilintis į išsikeltus tikslus ir postūmį ieškoti sprendimų į iškilusias problemas Kiekviena koučingo sesija didino motyvaciją ugdyti save. Viskas buvo puiku.

Aurimas Sedlickas
Verslo vystymo vadybininkas

Ateities planavimas suteikė entuziazmo jausmą kasdienėje rutinoje

Atėjau į koučingo sesiją su noru, kiek įmanoma tiksliau suvokti ir apibrėžti savo norimą tikslą. Galiu pasakyti, kad koučingas padėjo man labiau išsigryninti savo norimus tikslus ir apskritai pats ateities planavimas suteikė entuziazmo jausmą kasdienėje rutinoje. Pačių sesijų metu susidarė aiškesnis vaizdas ir suvokimas, savo norimų tikslų siekimui. Šį rezultatą padėjo pasiekti Domantas, kuomet jis dažnai sukonspektuoja, tai kas buvo pasakyta, o tai išgirdus padeda aiškiau suvokti savo išreikštas mintis. Taip pat užduoti tinkami klausimai, kurie parodė, kad galima spręsti ir iš šios pusės.

Artūras
Koučingo klientas (nuotrauka pakeista siekaint išlaikyti anonimiškumą)

Kiekvieną kartą po sesijos jaučiuosi galinti daugiau.

Koučingo sesijos au Domantu visada yra labai profesionalios. Sukuriama atmosfera atviram pokalbiui. Domantas priverčia (gerąja prasme) gerai padirbėti su savimi ieškant atsakymų ir sprendimų. Kiekvieną kartą po sesijos jaučiuosi galinti daugiau. Vertinu laiką, skirtą koučingo sesijoms su Domantu.

Lina Bružaitė
Koučingo specialistė

Trumpai apie mane

Domantas Alčauskas

Esu asmeninio veiksmingumo koučingo specialistas (ICF), psichologijos studentas ir ICF bendruomenės narys. 

Mano vizija, kad didžioji dalis Lietuvoje esančių gyventojų turi gyvenimo kryptį, kuri padeda asmeniškai gyventi gerą gyvenimą.

Mano misija yra įkvėpti žmones pasiimti gyvenimą į savo rankas ir padėti asmenims augti kryptingai .

Mano vertybės:

Aš, Domantas Alčauskas, sakau tai ką darau ir darau, tai ką sakau.
Aš prisiimu už save atsakomybę ir pasitikiu kitais padaryti tą patį.
Aš nuosekliai elgiuosi nepaisant susiklosčiusių aplinkybių.
Aš rūpinuosi savimi ir padedu kitiems padaryti tą patį.
Aš išreiškiu padėką, kai į darbą yra įdėdamas kūnas ir siela.

Mano išsilavinimas:

Ekonomikos ir vadybos bakalauras – Vilniaus Universitetas (2021 m.)
Psichologijos bakalauras – Vilniaus Universitetas (2021 m. – dabar)
Koučingo sertifikatas – International Coaching Community (ICC) (2021 m.)

Mano tinklaraščio įrašai

SMART tikslai neapibrėžtose situacijose

Kada SMART tikslai neveikia? Daugiausiai pasipriešinimo tikslų nustatymui girdžiu iš asmenų, kurie galvoja apie tikslus iš SMART metodikos pusės, pavyzdžiui, suvalgyti 100 spurgų per vieną valandą, kiekvieną dieną visa mėnesį …

Read full post

Tikslo kėlimo intervencija: išmokimo tikslo galia

Sunku pasiekti išsikeltus tikslus, net kai jie yra visiškai aiškūs? Pradėjau daugiau skaityti praktinių “tikslų kėlimo intervencijų” pavyzdžių. Vienas iš perskaitytų tyrimų, kuriame tyrėjai pademonstravo, kaip asmenimis, ieškantiems darbo, išsikeltas …

Read full post

Tikslų siekimas remiantis mūsų prigimtimi

Pateikiu 4 universalias tikslų siekimo strategijas, kadangi visi tikslai yra vienodi mūsų neurobiologiniame lygyje, kadangi dalyvauja tos pačios smegenų nervinės grandinės ir pagrindinis neurotransmiteris – dopaminas. Trumpai, tikslų siekime (1) pasinaudok …

Read full post

Visi tikslai yra vienodi

Abstraktūs ir konkretūs tikslai, ilgalaikiai ir trumpalaikiai tikslai, asmeniniai ir tarpasmeniniai tikslai, vidiniai ir išoriniai, sąmoningi ir nesąmoningi tikslai ir t.t… Žodžiu, yra daugybė pačių įvairiausių tikslų. O ką daryti, …

Read full post

Išbandyk koučingą nemokamai tiek, kiek reikės.

Tikiu, kad kiekvienas turi turėti galimybę patirti prasmę ir laimę siekiant savo gyvenimo tikslo. Nors man yra reikalingi pinigai, kad galėčiau vykdyti savo veiklą, tačiau nenoriu, kad pinigai būtų priežastis, kodėl kas nors negali gauti naudos iš to, ką aš kuriu.

Kai galėsi mokėti už koučingo sesijas, tikiuosi, kad apsivartysi galimybę investuoti į savo asmenines koučingo sesijas, kadangi nėra jokios rizikos – jeigu koučingo sesijos tau bus nenaudingos, grąžinsiu pinigus tau tik pranešus.

Nepaisant tavo finansines situacijos, nėra priežasties neišmėginti koučingo.